lelotsers
 
rodiklisDUKRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Demonai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Dean Ryder Bentley
My mother never saw the irony in calling me a son-of-a-bitch


♥Kreditas : creamcream
♥Užknisau tiek : 1644
♥Išprievartavo : 1035
♥Atsiparkavau : 2011-11-26

RašytiTemos pavadinimas: Demonai   Št. 12 19, 2015 11:23 pm


Demonai

Labai labai pikti, nedraugiški ir žiaurūs kokių reta. Šie nesupranta žodžių 'nuoširdi meilė' ir t.t Juos retai bepamatysi šypsantis. Tad jei tavo veikėjas yra mielutis pūkuotukas, tai kažin ar demonai - jo stichija.
Gyvenimo trukmė
Kadangi šie jau nuo senų laikų iš peklos išlindę, tai vidutinis dabar gyvuojančių demonų amžius siekia apie tūkstantį metų, nors jie, žinoma, gali gyventi nors ir amžinybę, tačiau pačių demonų yra išlikę ganėtinai mažai, todėl, kad jų tyko pakankamai pavojų.

Didžiausios demonų galios
Demonai gali apsėsti bet kokius padarus (įskaitant raganius ir raganas). Apsėdimas nusako žmogaus būklę, kai demonas jį užvaldo taip, kad ima veikti apsėstojo kalbą ir poelgius. Apsėsti demonas gali sukalbėjęs vieną vienintelį ilgą, sudėtingą ir vien tik demonų rasei žinomą burtažodį, kai jis virsta į dvasią, kuri gali išsirinkti auką ir išvaryti šios dvasią iš nuosavo kūno. Išvaryti demoną iš kūno gali raganius, tačiau tada demonas tiesiog sklando ore, kaip dvasia, kol grįžta į savą kūną. Tiesa, apsėstasis gali skrajoti kaip dvasia, kol yra apsėstas jo kūnas.
Demonai dar šiek tiek, kaip požemių ir pragaro atstovai, gali valdyti ugnį, tačiau ji jiems nepaklūsta itin gerai, todėl jie kartais su ja net pernelyg prisižaidžia. Retas demonas gali atlikti paprastus dalykus su ugnimi, bet dažnas tokių galių tiesiog nenaudoja.

Stiprybės
Demonai yra daug stipresni, nei įprastas žmogus, tačiau silpnesni nei tokios būtybės, kaip, pavyzdžiui, vampyrai. Tad netgi daug gyvenimo matęs demonas jėga negalėtų nugalėti vampyro.
Šie padarai taip pat yra gana greiti, šiek tiek greitesni už vampyrus, tačiau greitį gali naudoti ribotai, kadangi šitai juos labai greit išvargina.

Silpnybės
Demonų kūnai neatsparūs retai ir sunkiai randamai (sakykim, kokiuose Himalajuose) kraujo druskai, kurią sunku išgauti. Pridėjus ją prie demono odos, ši pradeda degti, o pamažu demonas užsiliepsnoja ir sudega, palikdamas tik pelenus.
Medžiotojai taip pat gali nužudyti demoną, su vieninteliu ginklu, bet turi būtinai būti mėnulio pilnatis.
Kitaip nužudyti demono neįmanoma.
Beje maži kraujo druskos kiekiai suteikia demonams silpnumo, tačiau ją, kaip ir vampyrai verbeną, jie gali naudoti profilaktiškai tam, kad geriau apsisaugotų nuo didesnių jos kiekių. Vis dėlto, visiškai apsisaugoti neįmanoma.
Žaizdos, kurios atsiranda ant šių būtybių kūno (nesvarbu kokio pobūdžio) gyja lėtai, tačiau net baisiai sužeistas demonas vis tiek nemiršta, o kankinasi agonijoje. Nebent būna sužeistas kraujo druska.

Didžiausi priešai
Vampyrai. Nuo seno šios dvi rasės kovoja, kaip dideli. Bet niekaip vieni kitų ir neužpjauna. Tiesa, demonai nesimpatizuoja nei vienai rasei – visų savotiškai nemėgsta, tačiau nekenčia tik vampyrų. Ir žinoma medžiotojų.

Kaip tapti demonu? Ar juo gimstama?
Tiesiog tau reikia raganiaus, kuris priverstų tavo gerosios sielos dalelę nešdintis lauk. Kiekvienas raganius tai moka. Turi išgerti demono kraujo, mirti, ir tampi demonu. Tačiau demonais ir gimstama, jei abu tėvai yra grynakraujai demonai, gimęs kūdikis auga kaip normalus vaikas iki nuo dvidešimties iki dvidešimt penkerių metų, kai jų kūnai nustoja senti ir jie pajunta savas galias.

Ar demonai gali turėti vaikų?
Taip, demonai gali susilaukti vaikų, jie, jei rasės susimaišė, tai gimęs vaikas pasiima rasę pagal lytį iš tėvo arba motinos.
Jei mama demonė, susilaukia dukros, tai šioji būna demonė, o jei susilaukia sūnaus, tai jis būna tėvo rasės.
Jei tėvas demonas, tuomet jo sūnus demonas, o dukra – motinos rasės.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://lelotsers.forumlt.com
 

Demonai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
http://lelotsers.forumlt.com :: WELCOME TO OUR TOMMORROWLAND :: i'm a little drunk and i need you now :: Rasių aprašymai-