lelotsers
 
rodiklisDUKRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Vampyrai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Dean Ryder Bentley
Dean Ryder Bentley
My mother never saw the irony in calling me a son-of-a-bitch


♥Kreditas : creamcream
♥Užknisau tiek : 1644
♥Išprievartavo : 1035
♥Atsiparkavau : 2011-11-26

RašytiTemos pavadinimas: Vampyrai   Št. 12 19, 2015 10:11 pm

Vampyrai

Būtybės siurbiančios kraują. Labai retai tarp tokių pasitaiko geriečių,kuriuos žlugdo tai,kas jie yra. Dažniausiai juos džiugina jų padermė, ir jie su užsivedimu daro tai, kad jiems priklauso.Turi amuletus,kurių dėka jų nedegina saulė.


Gyvenimo trukmė
Šie padarai yra nemirtingi (nebent nuduriami kuolu tiesiai į širdį), o nustoja senti tuomet, kai tampa vampyru.

Didžiausios vampyrų galios
Juo vampyras senesnis, tuo stipresnis, ir turi kuo įvairesnių galiu, tačiau kiekvienas vampyras turi po vieną pasirinktiną galią, kuri gali būti unikali.

Stiprybės
Kiekvienas, tiek naujai paverstas, tiek senbuvis gali labai greit judėti, turi jautrią klausą, didelę jėgą, gerą regą, yra nesužeidžiami. Didžiausias vampyrų variklis - kraujas. Yra taip pat ir vampyrų "vegetarų", kurie yra pasisakę prieš žmonių žudymą ir geria tik gyvūnų kraują. Tai nesuteikia jiems dideles stiprybės, tačiau palaiko juos gyvus.
Silpnybės
Yra nemirtingi, nebent yra nužudomi kuolu tiesiai į širdį. Vampyrai negali vaikščioti saulėje, nebent turi specialų, raganos sukurtą žiedą, kuris leidžia jiems vaikščioti saulėje. Vampyrai, tokio amuleto neturintys, išlenda tik naktį, kitaip, gali sudegti. Negali įeiti i žmogaus, raganos, vilkolakio namus, jei negavo pakvietimo vidun. Negali pakęsti verbenos. Labai seną vampyrą, virš kelių tūkstančių metų gyvenantį, galima nudurti tik specialiu geležiniu durklu, išmirkytu baltojo ąžuolo pelenuose. Jaunesni vampyrai, nėra tokie atsparus verbenai ar raganių kerams, kaip senesnieji. Senesnieji taip pat jaučia skausmą, tačiau jis mažesnis ir lengviau nuslopinamas. Vampyrai gali miegoti, jaučia skausmą, nuolatos turi misti krauju, taip pat gali valgyti ir normalu maistą.


Didžiausi priešai
Didžiausios priešės, net keista, yra Mainadės. Joms jie nepatinka dėl didžiulio išsišokinėjimo, tačiau, matyt, nuo seno ir vampyrai, bala žino dėl kokių priežasčių, šių gražuolių nemėgsta. Ir žiiinoma, Medžiotojų.

Kaip tapti vampyru? Ar juo gimstama?
Vampyru gimstama išskirtiniais atvejais (žr. žemiau). O dažniausiai tai - kadaise buvę žmonės ir tuomet mirę su kito vampyro krauju savo kraujo sistemoje ir galiausiai prabudę, kaip vampyrai, pasimaitinę žmogaus krauju.

Ar vampyrai gali turėti vaikų?
Vampyrai gali turėti vaikų, tačiau ne su tos pačios padermės atstovu. Vaikas, dažniausiai gimsta maišytas (turi tiek vienos, tiek kitos rasės genų, tačiau vienos turi daugiau nei kitos, kas nulemia jo pagrindine rasę, tai nusprendžia tėvai), nebent, jei vaikas gimsta tarp žmogaus ir vampyro, vaikas tokiu atveju dažniausiai būna vampyras.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://lelotsers.forumlt.com
 

Vampyrai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
http://lelotsers.forumlt.com :: WELCOME TO OUR TOMMORROWLAND :: i'm a little drunk and i need you now :: Rasių aprašymai-