lelotsers
 
rodiklisDUKRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Mainadės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Dean Ryder Bentley
Dean Ryder Bentley
My mother never saw the irony in calling me a son-of-a-bitch


♥Kreditas : creamcream
♥Užknisau tiek : 1644
♥Išprievartavo : 1035
♥Atsiparkavau : 2011-11-26

RašytiTemos pavadinimas: Mainadės   Št. 12 19, 2015 10:07 pm


Mainadės

Mainadės tai nuostabaus grožio moterys, kiekvieno vyro svajonė. Tačiau jos ne tik vaikščiojančios lėlytės, bet ir turinčios didelių galių būtybės. Tad labai jų erzinti nepatartina, mat tai gali būti paskutinis jūsų pasišokinėjimas.


Gyvenimo trukmė
Mainadės gyvena amžinai (na, žinoma, išskyrus atvejus, kai jos būna nužudomos). Sustoja senti (bręsti,augti) nuo aštuoniolikos , devyniolikos arba dvidešimties metų. Tuomet, amžinai ir lieka gražuolėmis ir jaunutėmis.

Didžiausios maindažių galios
Mainadės negali burti, negali įsiveržti į padaro kūną, yra greitos ir labai stiprios, tačiau viską dažniausiai laimi savo grožiu ir neįtikėtinu viliojimu.

Stiprybės
Mainadžių didžiausia stiprybė ir yra, logiškas mąstymas, jų nuostabi išvaizda. Visos rasės, tiek demonai tiek vampyrai ir netgi žmonės ir kiti, negali atsispirti šių tobulumui. Juk ne visada matai žmogų, dėl kurio esi pasiruošęs padaryti bet ką, net nepažinodamas jo. Kai pamatai Mainadę, atrodo, jog gali žemę su dangum sumaišyti, kad tik pasiektum nors kruopelę šios dėmesio. Beje, jas pastoviai sekioja elfai.
Silpnybės
Šių gražuolių silpnybė yra dangus be mėnulio. (Jaunatis) Tuomet jos danguje nepamato, kažko, ko joms būtiniausiai reikia. Ilgą laiką žiūrint i bemėnulį dangų, šioms vargšelėms gali smegenys pakrikt, ir tai baigsis labai blogai.
Mainades galima nužudyt tik vieninteliu būdu: ištraukus širdį. Žinoma, galima smeigt peilius, nušaut ar dar ką, bet jos liks gyvos, nors ir be sąmonės, kurį laiką.
Mainadės labai reikalauja vaikinų dėmesio, ji gali išpešti net žiauriausiais būdais. Jos, kone priklausomos nuo to. Žinoma, kartais pasitaiko ir išimčių, nes visokių yra visokių ir reikia.


Didžiausi priešai
Mainadės nuo seno nesutaria su vampyrais, mat šie kenkia jų padermei ir rodo siaubingą pavyzdį, kaip turi gyventi mistinės būtybės.

Kaip tapti mainade? Ar ja gimstama?
Jeigu nori prisijungti prie Mainadžių tu turi, kuri laika maitintis šios krauju, kad jos kraujo organizme daugiau butu nei savojo. Kai taip atsitinka, po nakties besikankinimų tampi mainade. Mainadėmis taip pat yra gimstama.

Ar mainadės gali turėti vaikų?
Mainadės, kaip ir žmoniu moterys gali laisvai susilaukt naujagimio, ir žinoma, jei tai bus mergina, ji taps mainade, jei vaikinas - bus tokios rasės, kaip tėvas.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://lelotsers.forumlt.com
 

Mainadės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
http://lelotsers.forumlt.com :: WELCOME TO OUR TOMMORROWLAND :: i'm a little drunk and i need you now :: Rasių aprašymai-